O NAS

1298584460_by_dawid22081982_500Stowarzyszenie Młody Senior zostało utworzone przez grupę przyjaciół. Osoby w różnym wieku i różnych zawodów. To co nas łączy to umiłowanie życia. Dlatego robimy wszystko, aby jak najlepiej je wykorzystać.

Głównym celem Stowarzyszenia jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.Nasze motto brzmi :
Żyj długo, żyj zdrowo, żyj aktywnie…i godnie.
Jesteśmy pewni i wiemy, że to co sami robimy , to co proponujemy i do czego zachęcamy to najlepszy sposób, aby to motto stało się rzeczywistością.

Niech nikogo nie zwiedzie nazwa Stowarzyszenia. Nasza działalność nie jest skierowana tylko do ludzi „starszych”. No bo kim jest właściwie dzisiejszy senior? Czy to człowiek 30+, czy 50+? A może dopiero 60+? Czas biegnie równie szybko dla każdego z nas. Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, aby zadbać o swoje zdrowie i życie. Może właśnie teraz jest  ten moment!

Żyj długo, żyj zdrowo, żyj aktywnie…i godnie.
Dla nas senior to przede wszystkim człowiek doświadczony.
Od kogo nauczyć się jak to zrobić, jeśli nie od doświadczonego seniora, który tak właśnie żyje.
Zależy nam na tym, aby takich ludzi było jak najwięcej.
Niezależnie od wieku !

„Mamy młode serce, tak długo jak długo umiemy kochać życie, takim jakie ono jest. Życie ze swoimi dobrymi, ale także złymi stronami. Mamy młode serce, tak długo jak długo potrafimy kochać ludzi i życzyć im szczerze tego czego im brakuje, a tak bardzo jest potrzebne…” Phil Bosmans